Produkty Marbet Bausystem znalazły zastosowanie 

w wielu realizacjach w Polsce.

System CBM oraz Zielona Płyta mogą być stosowane zarówno w domach jednorodzinnych 

jak i budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, budynkach handlowych, biurowych itp.

Nasze realizacje

Budownictwo energooszczędne pozwala ograniczyć zużycie energii, zminimalizować straty ciepła oraz zmniejszyć koszty eksploatacji budynku.


Ciepła Belka Montażowa

Ciepła Belka Montażowa to innowacyjny zestaw elementów do szczelnego i prostego montażu stolarki otworowej w strefie izolacji termicznej budynku, stosowany głównie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.


Zielona Płyta

Zielone Płyty to linia produktów termoizolacyjnych wykonanych w technologii indywidualnego wtrysku. Zastosowanie tej technologii gwarantuje stabilność właściwości izolacyjnych styropianu oraz podnosi odporność wyrobów na wodę. Oferujemy produkty o szerokim zakresie stosowania w budownictwie mieszkaniowym, usługowym i przemysłowym.

Nasza firma istnieje od 1980 roku w Bielsku-Białej, jest polską firmą rodzinną.

Stawiamy na przemyślane projektowanie, wdrażamy nowoczesne rozwiązania, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przez naszych specjalistów. Dla nas produkt to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność. Obserwujemy trendy i słuchamy potrzeb swoich klientów. Staramy się, aby w naszym zespole panowała przyjazna atmosfera — przekładamy to również na kontakt z klientem.

dowiedz się więcej

Aktualności

Najnowsze informacje o naszej firmie
maj 20. 2021

Rozpoczynamy współpracę z firmą YAWAL S.A.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Yawal S.A. - czołowym dostawcą architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Produkowany przez nas system Ciepłej Belki Montażowej został doceniony i wybrany przez Yawal S.A., jako system montażu w warstwie ocieplenia dla systemu MOREVIEW.

mar 24. 2020

Marbet Bausystem AMBASADOREM BUDOWNICTWA PASYWNEGO

Miło nam poinformować, iż nasz system montażu okien w warstwie ocieplenia Ciepła Belka Montażowa uzyskała tytuł Ambasador Budownictwa Pasywnego. Dziękujemy za wyróżnienie i możliwość dołączenia do grona firm, które na polski rynek wprowadzają innowacje w postaci komponentów i systemów budowlanych zalecanych do stosowania w budynkach pasywnych w oparciu o kryteria budownictwa pasywnego opracowane przez Passivhaus Institut Darmstadt.

Media

zobacz wpisy w innych mediach
lut 01. 2018

Dom Optymalny - zastosowanie systemu CBM

DOM OPTYMALNY
Ciepła belka montażowa w realizacji Domu Optymalnego Roberta Koniecznego KWK PROMES.
sty 18. 2018

Realizacja Multiko- okna w systemie CBM

MULTIKO ARCHITEKTURA OKIEN

Masz pytanie?

Wypełnij poniższy formularz, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!


*proszę zaznaczyć Recaptcha